| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Installatie | Rustig aan. |
| Kleur | Op maat |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig |
| Dikte | 85/100 mm |
| Grootte | Op maat |
| Functie | Privaatheid |
| Installation Method | Hanging |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Durability | High |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Design | Modular |
| stijl | Moderne |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | Duurzaam |
| Grootte | Op maat |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Type | Verplaatsbaar |
| Installatiemethode | Het hangen |
| Grootte van het paneel | 1200 mm x 2400 mm |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| grootte | Op maat |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Functie | Privaatheid |
| Installatie | makkelijk. |
| Ontwerp | Op maat |