| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Garantie | 5 jaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Functie | Akoestisch |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Oppervlak | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Oppervlakte | MDF |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Oppervlakte | MDF |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
|---|---|
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Productcategorie | Verplaatsbare scheidingswand |
| Functie | Meerdere doeleinden |