| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
|---|---|
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Maatwerk | Beschikbaar |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Maatwerk | Beschikbaar |
|---|---|
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maat | Aanpasbaar |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Maat | Aanpasbaar |
| Maat | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Installation | Quick And Easy |
|---|---|
| Size | Customizable |
| Customization | Available |
| Surface Finish | Powder Coating/Painting |
| Function | Partition/Divide Space |