| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| functie | Opvouwbaar |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
|---|---|
| functie | Opvouwbaar |
| Type | Beweegbaar |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Advantage | Free Of Floor Track |
|---|---|
| Type | Movable |
| Feature | Foldable |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Top And Bottom Seal | Double Seal Rubber |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Type | Beweegbaar |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Brandweer | Klasse A |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Brandweer | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Functie | Opvouwbaar |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Functie | Opvouwbaar |