| Kleur | - Het is veilig. |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminium |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Brandweerstand | Klasse A |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Garantie | 5 jaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Garantie | 3-5years |