| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Dikte | 80 mm |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Oppervlak | MDF |
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | beschikbaar |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Parking | Stacking On One End Or Both End |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Proefproef | beschikbaar |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |