| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Functie | Akoestisch |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Functie | Akoestisch |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |