| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Maat | Aangepaste maat |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Werking | Handmatig |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Operatie | Handmatig |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
|---|---|
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Operatie | Handmatig |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Maat | Aangepaste grootte |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| Operatie | Handleiding |
| materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Surface | MDF Board |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Brandweer | Klasse A |
| Oppervlak | MDF -bord |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Type | Beweegbaar |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |