| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Fire Rating | Class A |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
|---|---|
| Oppervlak | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Functie | Akoestisch |
| Brandweer | Klasse A |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Geluiddicht maken | Tot 43-50dB |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |