| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | MDF raad |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| MAAT | Aangepaste grootte |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Maat | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Operation | Manual |