| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Dikte | 100 mm |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Aanpassing | beschikbaar |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Type | Verwijderbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Garantie | 2 jaar |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Geluiddicht maken | Tot 43-50dB |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Vuurvast | Ja |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatiemethode | Het hangen |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |