| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Ontwerp | modulair |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | hangend |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| functie | Opvouwbaar |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |