| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Oppervlakte | MDF raad |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Feature | Acoustic |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
|---|---|
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Productcategorie | Verplaatsbare scheidingswand |
| Functie | Meerdere doeleinden |