| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Dikte | 85 mm |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Surface | MDF Board |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Size | Customized Size |
| Fire Rating | Class A |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Type | Verwijderbaar |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
|---|---|
| Type | Verwijderbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Functie | Demonteerbaar |
| MAAT | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |