| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Type | Verwijderbaar |
| Brandweerstand | Klasse A |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 80 mm |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Dikte | 85-100 mm |