| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddichte stoffen paneel |
|---|---|
| Oppervlak | MDF -bord |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
|---|---|
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Operatie | Handmatig |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Maat | Aangepaste grootte |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Dikte | 12 mm |
|---|---|
| Breedte | 610mm |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| Hangsterkte | Meer dan 45 kg |
| Certificaten | CE, ISO, SGS |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Installatie | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| MAAT | Aangepaste grootte |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |