| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Ontwerp | modulair |
| Dikte | 80 mm |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Brandweer | Klasse A |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerp | Modulair |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Installatiemethode | Hangend |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Functie | Demonteerbaar |
| Toepassing | Kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Proefproef | beschikbaar |
| Type | Verwijderbaar |