| Kenmerken | Demonteerbaar |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Dikte | 85 mm |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Operatie | Handmatig |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Brandweerstand | Klasse A |