| Operatie | Handmatig of elektrisch |
|---|---|
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Dikte | 80 mm |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Proefproef | beschikbaar |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Standaard | Een evenwichtige norm |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Verpakking Details | Uitvoerend Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-15 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000 vierkante meters per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
|---|---|
| Operation | Manual |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
|---|---|
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Oppervlakte | MDF raad |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |