| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Vuurvast Niveau | B1 |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | beschikbaar |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
|---|---|
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Productcategorie | Verplaatsbare scheidingswand |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Oppervlakte | MDF-plaat |
| materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddichte stoffen paneel |
|---|---|
| Oppervlak | MDF -bord |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| MAAT | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Uiterlijk | Moderne |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |