| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Functie | Meerdere doeleinden |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | MDF raad |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
|---|---|
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Dikte | 80 mm |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |