| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handleiding |
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Functie | Demonteerbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Functie | Akoestisch |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Functie | Akoestisch |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Type | Beweegbaar |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |