| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Oppervlak | MDF |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Feature | Acoustic |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Fire Rating | Class A |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Ontwerp | modulair |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Functie | Akoestisch |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Surface | MDF |
|---|---|
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
|---|---|
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |