| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Installatiemethode | Hangend |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | hangend |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Ontwerp | modulair |
| Dikte | 80 mm |
| Oppervlak | MDF-plaat |
|---|---|
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Fire Rating | Class A |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Size | Customized Size |
| Surface | MDF Board |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Brandweer | Klasse A |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |