| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Maat | Aangepaste grootte |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
| Operation | Manual |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte van het paneel | 1200 mm x 2400 mm |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Dikte | 80 mm |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Paneeloppervlak | Melamine, stof, leer of houtfineer |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddicht stoffen paneel |
| MAAT | Aangepaste grootte |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| MAAT | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Operatie | Handmatig |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Operation | Manual |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Fire Rating | Class A |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
|---|---|
| Panel Surface | Melamine, Fabric, Leather, Or Wood Veneer |
| Surface | MDF Board |
| Operation | Manual |
| Fire Rating | Class A |