| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Oppervlakte -afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Maat | Aanpasbaar |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Demonteerbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | verwijderbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
|---|---|
| Maat | Aanpasbaar |
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Kleur | Aanpasbaar |
| ontwerp stijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
|---|---|
| Gebruik | Banketzaal/conferentieruimte/evenementenruimte |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Installatie | Snel en gemakkelijk |
| Oppervlakteafwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |