| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Geluiddicht maken | Tot 55dB |
| Dikte | 80 mm |
|---|---|
| Gebruik | Vergaderzaal |
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| functie | Opvouwbaar |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Material | Aluminum Frame And Soundproof Fabric Panel |
|---|---|
| Surface | MDF Board |
| Size | Customized Size |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers, Etc. |
| Sealing System | Magnetic Or Mechanical |
| Materiaal | Aluminium frame en geluiddichte stoffen paneel |
|---|---|
| Oppervlak | MDF -bord |
| Maat | Aangepaste maat |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Afdichtingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerp | Modulair |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Installatiemethode | Hangend |
| Prestaties | Goed werkbaar |
|---|---|
| Proefproef | beschikbaar |
| Gezichtspaneel | 4.5 mm calciumsilicaatplaat |
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |