| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Feature | Foldable |
| Usage | Hotel Or Restaurant Or Others |
| Design | Modular |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatiemethode | Het hangen |
| Ontwerp | Op maat |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Dikte | 85/100 mm |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Surface | Fabric Hard Cushion |
|---|---|
| Installation Method | Hanging |
| Frame Material | Aluminum Alloy |
| Application | Office, Conference Room, Studio |
| Eco-Friendly | Yes |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| kenmerk | opvouwbaar |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Stijl | Moderne |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Dikte | 1-3 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Installatie | Rustig maar. |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Ontwerp | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Installatie | Eenvoudig |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |