| Uiterlijk | Moderne |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Duurzaamheid | hoog |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Dikte | 1-3 mm |
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Home, kantoor, hotel, restaurant |
| Ontwerp | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |