| Hoogte | aanpasbaar |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Installatie | eenvoudig |
| Functie | Privacy |
| Voordeel | Duurzaam |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Diensten | OEM ODM |
|---|---|
| Hoogte | 20006000mm |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 10 mm |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| functie | Opvouwbaar |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Applicatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |