| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Garantie | 3-5years |
| Garantie | 3-5years |
|---|---|
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Geluidsisolatie | Maximaal 53 |
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Oppervlakte | MDF |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Gewicht | lichtgewicht |
|---|---|
| Aanpassing | Kan aangepast worden met bedrijfslogo of ontwerp |
| Materiaal | Aluminium legering frame en weefsel panel |
| Installatie | Makkelijk en snel. |
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Functie | Akoestisch |
|---|---|
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Oppervlak | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Klankbeveiliging | Tot 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
|---|---|
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Feature | Acoustic |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Surface | MDF |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Fire Rating | Class A |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Application | Conference Rooms, Banquet Halls, Exhibition Centers |