| Toepassing | Kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Proefproef | beschikbaar |
| Type | Verwijderbaar |
| Toepassing | Kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Type | Verwijderbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Demonteerbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | verwijderbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Functie | Demonteerbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Garantie | 2 jaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |