| Dikte | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Kleur | aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
|---|---|
| functie | Demonteerbaar |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| functie | Demonteerbaar |
|---|---|
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Pakket | Brede en smalle houten pallets |
|---|---|
| Functies | Eenvoudige constructie, makkelijke installatie |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
| Onderhoud | Onderhoudsarme |
| Installatiemethode | gipsplaat |