| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Type | Verwijderbaar |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Garantie | 2 jaar |
| Kleur | Verschillende kleuren beschikbaar |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Garantie | 3-5years |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Design Style | Modern, Modern |
|---|---|
| Usage | Suitable For Office And Commercial Spaces |
| Installation | Easy To Install |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Customization | Available |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
|---|---|
| Verscheidenheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Aanpassing | Kan aangepast worden met bedrijfslogo of ontwerp |