| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Vuurvast | Ja |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Technologie | Italië |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Modern, Modern |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Accessoires | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Maatwerk | Beschikbaar |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Vuurvast | Ja |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Type | Beweegbaar |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |