| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
|---|---|
| Kleur | 5-8 werkdagen |
| Maatwerk | Kan worden aangepast met het bedrijfslogo of design |
| Veelzijdigheid | Geschikt voor verschillende gelegenheden en ruimtes |
| Installatie | Gemakkelijk en snel |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
|---|---|
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Panelbreedte | 6001200mm |
| Brandclassificatie | Klasse A |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
|---|---|
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
|---|---|
| functie | Opvouwbaar |
| Type | Beweegbaar |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| sollicitatie | Conferentiezalen, feestzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| functie | Opvouwbaar |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Geluidsisolatie | Maximaal 53 |
| Technologie | Italië |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
|---|---|
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Vuurvast | Ja |
| Maatwerk | Beschikbaar |