| kenmerk | Demonteerbaar |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Kleur | aanpasbaar |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Dikte | 85 mm |
| Type | Removable |
|---|---|
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Feature | Demountable |
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | verwijderbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe, glaspaneel |
| functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| hoogte | 2.5-3 meter |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |