| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | verwijderbaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlakte | MDF raad |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Gebruik | Hotel, congrescentrum |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Gewicht | 28 tot 38 |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Kenmerken | Demonteerbaar |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Dikte | 85 mm |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Gebruik | Vergaderzaal |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumframe en geluidsdichte stofpaneel |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Oppervlak | MDF-plaat |
| Contractbereik | 22,5 mm |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Kleur | aanpasbaar |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Material | Aluminum Alloy Frame |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Feature | Demountable |
| Color | Customizable |
| Type | Removable |