| Brandclassificatie | KLASSE A |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| sollicitatie | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Type | Beweegbaar |
| functie | Opvouwbaar |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Kleur | aanpasbaar |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Verplaatsbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
|---|---|
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Design Style | Modern, Modern |
|---|---|
| Usage | Suitable For Office And Commercial Spaces |
| Installation | Easy To Install |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Customization | Available |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Type | Verplaatsbaar |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Ontwerp | Modulair |
|---|---|
| Installatiemethode | Hangend |
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Type | Verplaatsbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |