| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Operatie | Handmatig of elektrisch |
|---|---|
| Grootte | Gepersonaliseerde grootte |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Type | Beweegbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Functie | Opvouwbaar |
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| geluiddicht | Meer dan 40 dB |
| Waterdicht | - Ja, dat klopt. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Proefproef | beschikbaar |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en weefsel panel |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |