| Standaard | Een evenwichtige norm |
|---|---|
| Energiebesparing | 96% Energiebesparende panelen |
| Waterdicht | - Jawel. |
| Prestaties | Goed werkbaar |
| Gezicht | Versterkt calciumsilicaatbord |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Oppervlakte | MDF |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Geluidsisolatie | Tot 43-50dB |
| Oppervlaktemateriaal | Selecteer per klant |
|---|---|
| Pakket | Ijzeren houten kist |
| Installatiemethode | gipsplaat |
| Functie | Demonteerbaar |
| Onderhoud | Weinig onderhoud |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Brandweer | Klasse A |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentieruimtes, bankethallen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Type | Beweegbaar |
| Framemateriaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Installatie | Rustig aan. |
|---|---|
| Functie | Privaatheid |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Grootte | Op maat |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en weefsel panel |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Draagbaarheid | Gezellig |
|---|---|
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Installatie | Makkelijk en snel. |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Hoogte | aanpasbaar |
|---|---|
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Dikte | 85 mm |
| Installatie | Verplaatsbaar |