| Surface | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 Mm |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Oppervlak | MDF |
|---|---|
| Heigth | 2000-6000 mm |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Sollicitatie | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Gewicht | 28 tot 38 |
|---|---|
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Kenmerken | Acoustiek |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Afsluiting van het eindpaneel | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
|---|---|
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Feature | Acoustic |
| Soundproofing | Up To 43-50dB |
| Fire Rating | Class A |
| Hoogte | 2000-6000 mm |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Max Height | 15 m |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Brandclassificatie | Klasse A |
|---|---|
| Paneloppervlak | Melamine, stof, leer of houten fineer |
| Verzegelingssysteem | Magnetisch of mechanisch |
| Spoorsysteem | Hooggehangen of ondersteund met vloer |
| Hoogte | 2000-6000 mm |