| Onderhoud | Een laag onderhoud |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Flexibiliteit | Verstelbaar en opvouwbaar |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en weefsel panel |
|---|---|
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Aanpassing | Kan aangepast worden met bedrijfslogo of ontwerp |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Draagbaarheid | Gezellig |
|---|---|
| Geluiddicht maken | Uitstekend. |
| Installatie | Makkelijk en snel. |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Kleur | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Onderhoud | Een laag onderhoud |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Milieuvriendelijk | Gemaakt van milieuvriendelijke materialen |
| Vuurvast | Ja |
|---|---|
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Vuurvast | Ja |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Functie | Splitsing/splitsing van ruimte |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Accessoires | Spoor/roller/dichtingsband |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlakte afwerking | Poederdeklaag/het Schilderen |
| Aanpassing | Beschikbaar |
|---|---|
| Ontwerpstijl | Moderne/eenvoudige/elegante |
| Dikte | 85 mm/100 mm |
| Installatie | Snel en makkelijk. |
| Kleur | aanpasbaar |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Type | Verplaatsbaar |
| Brandbeoordeling | Klasse A |