| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Demonteerbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
|---|---|
| Applicatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Functie | Demonteerbaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Milieuvriendelijk | Ja |
|---|---|
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| functie | Opvouwbaar |
| Ontwerp | Modulair |
| Brandclassificatie | KLASSE A |
| Durability | High |
|---|---|
| Feature | Foldable |
| Design | Modular |
| Eco-Friendly | Yes |
| Type | Movable |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
|---|---|
| Installatiemethode | hangend |
| Type | Beweegbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | verwijderbaar |
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Functie | Demonteerbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Ontwerp | modulair |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Geluiddicht maken | Tot 55dB |