| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Sollicitatie | Home, kantoor, hotel, restaurant |
| Ontwerp | Aangepast |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Kleur | Aangepast |
| Brandwerendheid | Klasse A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandwerendheid | KLASSE A |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Installatie | eenvoudig |
| Functie | Privacy |
| Voordeel | Duurzaam |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Frame materiaal | 6063-T6 Aluminiumlegering |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Gebruik | Restaurant of kantoor |
| geluiddicht | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Technologie | Italië |
|---|---|
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Aanpassing | beschikbaar |
| Dikte | 85-100 mm |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Kleur | aanpasbaar |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
|---|---|
| Dikte | 85 mm |
| Materiaal | Glas |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Ontwerp | Slank/Modern |