| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Ontwerp | modulair |
| Dikte | 80 mm |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Materiaal | Aluminium legeringsframe |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Hoogte | aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Dikte | 85/100 mm |
|---|---|
| Functie | Privaatheid |
| Stijl | Moderne |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Kleur | Op maat |
| Color | Customizable |
|---|---|
| Application | Hotel,Office, Conference Room, Exhibition Hall, Etc. |
| Type | Removable |
| Installation | Easy To Install And Disassemble |
| Function | Soundproof, Fireproof, Flexible Partition |
| Ontwerp | Slank/Modern |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Dikte | 85 mm |
| Frame materiaal | aluminiumlegering |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Ontwerp | Modulair |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Installatiemethode | Hangend |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
|---|---|
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Brandweerstand | Klasse A |
|---|---|
| Accessoires | Tracks, rollers, handgrepen, sloten, enz. |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
| Installatie | Verplaatsbaar |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
| Duurzaamheid | Hoog |