| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
|---|---|
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatiemethode | Het hangen |
| Stijl | Moderne |
|---|---|
| Ontwerp | Op maat |
| Dikte | 1-3 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Installatie | Rustig maar. |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Dikte | 1-3 mm |
| Grootte | Op maat |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Dikte | 1-3 mm |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | Rustig maar. |
| Toepassing | Huis, kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Functie | Privaatheid |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
| Installatie | Eenvoudig |
| Type | Verplaatsbaar |
| Toepassing | Kantoor, hotel, restaurant |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Verplaatsbaar |
| Grootte | aangepast |
| Oppervlak | Hardkussens van stof |
| Stijl | Modern |
|---|---|
| Ontwerp | aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | Poedercoating |
| Installatie | Eenvoudig |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Toepassing | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Installatie | Gemakkelijk te installeren en te demonteren |
| Dikte | 85 mm |
| Geluidsisolatie | 35-45 dB |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren en te demonteren |
| Type | Verwijderbaar |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
| Kleur | Aanpasbaar |