| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Oppervlakte materiaal | Aluminium+Gehard glas |
| Installatie | Gemakkelijk te installeren |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Framemateriaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Materialen | Anodiseerd aluminium of glas |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Gebruik | Geschikt voor kantoren en commerciële ruimtes |
| Vuurvast | Ja |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Frame materiaal | Aluminiumlegering |
| Brand - vertrager | Min 60-120 minuten |
| Geluidsisolatie | STC 42-48 Db |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
|---|---|
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Dikte | 100 mm |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Brandbeoordeling | Klasse A |
|---|---|
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
| Kenmerken | opvouwbaar |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gebruik | Hotel of restaurant of andere |
| Vuurvast | Ja |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudig te installeren |
| Oppervlaktemateriaal | Aluminium of gehard glas |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium legering frame en gehard glas paneel |
|---|---|
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Kleur | aangepast |
| Ontwerp | Moderne en elegante |