| Kwaliteit | Gegarandeerd |
|---|---|
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
| Naam | Verplaatsbare scheidingswand |
|---|---|
| Algemeen gebruik | Commerciële meubels |
| Uiterlijk | Uiterlijk |
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kwaliteit | Gegarandeerd |
| Accessoires | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Modern, Modern |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Accessoires | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Materialen | met een gewicht van niet meer dan 50 kg |
| Ontwerpstijl | Moderne, moderne |
| Brandbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Afmaken. | Glas- of houten afwerking |
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
|---|---|
| Ontwerp | Slank/Modern |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Kleur | - Het is veilig. |
| Brandbestendig | - Nee, niet echt. |
| Hoogte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Duurzaamheid | Hoog |
| Doorzichtigheid | Transparante |
| Frame materiaal | Aluminium |
| Gewicht | lichtgewicht |
| Oppervlakte | Hardkussens van stof |
|---|---|
| Installatiemethode | Het hangen |
| Toepassing | Kantoor, vergaderruimte, studio |
| Akoestische Prestaties | NRC 0.85 |
| Gewicht | 25kg/m2 |
| Kenmerken | opvouwbaar |
|---|---|
| Boven- en onderzegel | Doppeldicht rubber |
| Breedte | 500-1228 mm |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra, enz. |
| Brandwerendheid | Klasse A |
|---|---|
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Ontwerp | Moderne en elegante |
| Functie | Geluidsdicht, branddicht, verplaatsbaar |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Functie | Geluidsdichte, branddichte, flexibele afscherming |
|---|---|
| Materiaal | Frame van aluminiumlegering |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | verwijderbaar |
| Sollicitatie | Hotel, kantoor, conferentieruimte, tentoonstellingszaal, enz. |