| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
|---|---|
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
| Brandweer | Klasse A |
| Oppervlak | MDF |
| Door binnen deur of niet | Besluit door de klant |
| Dikte | 85 mm |
|---|---|
| Gebruik | Office/commerciële ruimte |
| Doorzichtigheid | Doorzichtig |
| Breedte | Aanpasbaar |
| Installatie | Verplaatsbaar |
| Color | Customized |
|---|---|
| Style | Modern |
| Material | Aluminum Alloy |
| Type | Movable |
| Size | Customized |
| Kleur | Op maat |
|---|---|
| Dikte | 80 mm |
| Geluidsisolatie | Tot 50 dB |
| Brandweerstand | Klasse A |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Aanpassing | Grootte, kleur, afwerking, ontwerp kan worden aangepast |
|---|---|
| Garantie | 5 jaar |
| Gebruik | Geschikt voor hotels, conferentieruimtes, kantoren, enz. |
| Installatie | Eenvoudige en snelle installatie |
| Afmaken. | Geanodiseerd, poederbedekt of houtkorrel |
| Feature | Acoustic |
|---|---|
| Surface | MDF |
| Last Panel Closure | Telescopic Sleeve Panel |
| Track System | Aluminum Track With Roller |
| Door within door or not | Decided By Customer |
| Kenmerken | Acoustiek |
|---|---|
| Hoogte | 2000-6000 mm |
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Laatste panelsluiting | Telescopisch schermpaneel |
| Spoorsysteem | Aluminium spoor met rol |
| Toepassing | Keuken, woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal |
|---|---|
| Functie | Meerdere doeleinden |
| Kenmerken | Duurzaam en gemakkelijk te bedienen |
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Toepassing | Conferentiezalen, banketzalen, tentoonstellingscentra |
|---|---|
| Panelbreedte | 600-1200 mm |
| Selectie van de doorgang | Enkele of dubbele deur |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Parkeren | Op één of beide uiteinden stapelen |
| Gebruik | Isolatie van de oppervlakte |
|---|---|
| Naam van het product | Hoogwaardige, op maat gemaakte, verplaatsbare muur, kantoorruimte, restaurant, bedienbare, afschermb |
| Voordeel | Vrij van vloersporen |
| Productcategorie | Verplaatsbare scheidingswand |
| Functie | Meerdere doeleinden |